Vogel- en bloemenwandeling

Vogel- en bloemenwandeling

Evenement info

Waar?
Zavelberg 10, Tessenderlo
Wanneer?
13 mei
Contact?
bosmuseum@skynet.be

Evenement omschrijving

Vogel- en bloemenwandeling
Het broedseizoen is volop bezig. Gewapend met een verrekijker gaan we op zoek naar de broedvogels van Gerhagen. Waarom zingen vogels? Zingen ze alleen in het voorjaar? Zijn nestkasten noodzakelijk? Allemaal vragen die je kan stellen aan de gids op deze wandeling. Maar onze aandacht gaat op deze wandeling uit op de bloemen die we tegenkomen op deze wandeling.
zo 13/05/12 van 14:00 tot 17:00
Het broedseizoen is volop bezig. Gewapend met een verrekijker gaan we op zoek naar de broedvogels van Gerhagen. Waarom zingen vogels? Zingen ze alleen in het voorjaar? Zijn nestkasten noodzakelijk? Allemaal vragen die je kan stellen aan de gids op deze wandeling.
Maar onze aandacht gaat op deze wandeling uit op de bloemen die we tegenkomen op deze wandeling. We vertrekken om 14 uur aan het Bosmuseum in Gerhagen (einde rond 17 uur).
Plaats: Bosmuseum Gerhagen
Zavelberg 10
3980 Tessenderlo
BE
Wijk/buurt
Wat: Recreatie, Milieu en natuur
Excursies, Excursies, Groepsbezoeken, en Reizen
Organisator: Werkgroep Ecologie Tessenderlo vzw
www.uitinvlaanderen.be
www.uitinvlaanderen.be
E-Mail: bosmuseum@skynet.be
Wanneer: 2012-05-13 14:00:00+02:00
Artiesten: Marc Meert
Prijs:
gratis

Evenement locatie

Vogel- en bloemenwandeling

Bosmuseum Gerhagen, Zavelberg 10, Tessenderlo

Evenement gevonden op 14/12/2011. Fragment uit de oorspronkelijke pagina. Ingegeven via UiTdatabank.be.