Een smakelijke zomer in het museum !

Een smakelijke zomer in het museum !

Evenement info

Waar?
Jubelpark 3, Brussel
Wanneer?
20 juli - 31 augustus
Contact?
cdumoulin@evere.irisnet.be
Website?
http://www.moulindevere.be

Evenement omschrijving

Een smakelijke zomer in het museum !
Maak een 'snoepreisje' naar twee Brusselse musea: Het Brussels Museum van de Molen en de Voeding en Het Koninklijk Museum van het Leger en de Krijgsgeschiedenis.
Praktisch: ? Wat ? Maak een 'snoepreisje' naar twee Brusselse musea ? Het Brussels Museum van de Molen en de Voeding (BMMV) ? Het Koninklijk Museum van het Leger en de Krijgsgeschiedenis (KLM) ? Wie? jong en oud, alleen of in groep ? Wanneer? van 15 juli tot en met 31 augustus, gedurende de openingsuren van beide musea Prijs: Voor individuele bezoekers: 6?. Inbegrepen: 1 spelset 'Blikvlees' (af te halen aan de hoofdingang van het KLM) 1 doos snoepjes en een kinderparcours voor de tijdelijke tentoonstelling Sweet candy. de zoete geschiedenis achter snoep (af te halen aan de hoofdingang van het BMMV) Opgelet! De toegang tot het BMMV bedraagt 3? per volwassen begeleider en is niet in de prijs inbegrepen. Voor groepen (max. 15 pers.): 55? 3 spelsets 'Blikvlees' (af te halen aan de hoofdingang van het KLM) 1 rondleiding om van te smullen in het BMMV op de tijdelijke tentoonstelling Sweet candy. de zoete geschiedenis achter snoep Bij het onthaal van het BMMV ontvangt u tegen betaling een gecombineerd biljet dat u toegang verleent tot beide musea. Het bezoek start verplicht in het BMMV. Reserveringen: Zowel groeps- als individuele bezoeken moeten minstens vijf dagen van tevoren worden gereserveerd. Gelieve hiervoor contact te nemen met het BMMV: 02/245.37.79 FR : cdumoulin@evere.irisnet.be NL : cmathues@evere.irisnet.be Groepen krijgen na het maken van hun reservering een reserveringsformulier toegestuurd. Adressen van de beide musea: Brussels Museum van de Molen en de Voeding Windmolenstraat 21 / Lindestraat 189 1140 Evere 02/245.37.79 Openingstijden: Woe-vr : 10-17u Za /Zo: 13?17u30 Koninklijk Museum van het Leger en de Krijsgeschiedenis Jubelpark 3 1000 Brussel Openingstijden: Di?zo : 9?12 en 13-16u30

Bron: UiTinVlaanderen.be

Wanneer: Van 15/07/12 tot 31/08/12 open woe tot zo van 10:00 tot 16:30
Plaats: Koninklijk Museum van het Leger en de Krijgsgeschiedenis (Legermuseum)
Jubelpark 3
Brussel
Wat: Schilderkunst, Beeldende kunsten, Tentoonstellingen
Organisator: Koninklijk Museum van het Leger en de Krijgsgeschiedenis (Legermuseum)
http://www.moulindevere.be
E-mail: cdumoulin@evere.irisnet.be
Artiesten:
Prijs: 6,00-55,00 EUR

Evenement locatie

Een smakelijke zomer in het museum !

Koninklijk Museum van het Leger en de Krijgsgeschiedenis (Legermuseum), Jubelpark 3, Brussel

Evenement gevonden op www.moulindevere.be op 20/07/2012. Fragment uit de oorspronkelijke pagina. Ingegeven via UiTdatabank.be.